Anne ve Çocuk

Bebek Patikleri

Bebeklerimizin hazırlıklarını yaparken ihmal etmediğimiz ilk eşyaları arasında birbirinden güzel patikler gelir. Bebek patikleri güzellikleri ve bebeğe sundukları rahatlık açısından çok önemlidir.Bebek patikleri bebeğin cinsiyetine göre model ve ya renk seçenekleri ile donatılmıştır. Patikler hem çok güzel aksesuar hem de bebeklerimizin ayaklarını koruyucu bir ev ayakkabısı niteliğindendir.

İlk adım bebeklerimiz için çok heyecan vericidir. Yürümeyi henüz başaramayan bebeklerimizin ayakkabısı patiklerdir ve bebekler ilk adımlarını bu küçük ayakkabılarıyla atmaktadır.

Bebek patiklerini dışarıdan alabileceğimiz gibi kendimizde örebiliriz. Bebek patikleri yapabilmemiz bize yardımcı olacak pek çok örgü katalogu ve internet üzerinde birçok site mevcuttur.
 
Birbirinden renkli ipliklerle birbirinden güzel ve zevkli patikler örebilmekteyiz. Bebeklerimizin küçük ayaklarına yakışacak ve onları sımsıcak tutacak bebek patikleri şirinlikleriyle beğeni toplamaktadır.
 
Bebek patik yapımları hem çok kolay hem de çok kısa sürede yapılmaktadır. Küçücük patiklerin yapımında fazla zahmete gerek kalmadan birbirinden güzel patikler yapabilmemiz mümkündür.
 
Hassas bebeklerimiz küçük olsa bile soğuk aldıklarında hasta olabilirler. Özellikle ayaklarından alacakları soğuk bebeklerimizi daha kötü etkileyecektir. Ama bebek patikleri onları bu soğuktan korumaktadır.
 
Bebek patikleri sayesinde bebeklerimizin hem ayakları sımsıcak kalır hem de minicik ayaklarının güzelliğine güzellik katılır. Sizde bebeğinize birbirinden güzel patikler örebilir ve bebeğinize sımsıcak bir ortam sağlayabilirsiz.
30.08.2012 17:44:46 3113 kez okundu.

Copyright 2011 - Anne ve Çocuk. Her Hakkı Saklıdır. Seo

Seo Su kaçağı - petek temizliği - raf - yatak odası - çatı - su deposu